25 Jun 2021 | Vremea în : °C
Bitpress
Locuri de muncă în Mioveni: Stația OMV  Mioveni angajează consultanți vânzări shop

Locuri de muncă în Mioveni: Stația OMV Mioveni angajează consultanți vânzări shop

Firma asigură training-ul necesar, în caz că lipsește experiența în domeniul comercial.

Responsabilitati:

•     Intampinarea clientilor cu amabilitate si consilierea acestora prin oferirea de solutii si servicii in vederea alegerii produselor;

Cerinte:

•      Abilitati de comunicare si de orientare catre client, dar si catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;

•      Responsabilitate si seriozitate;

•      Flexibilitate si spirit de echipa.

Beneficii:

•       Salariu atractiv

•       Tichete de masa

•        Mediu de lucru modern, tanar si dinamic;

•        Planuri de formare adaptate fiecarui angajat in parte pentru atingerea obiectivelor profesionale, dar si personale;

•        Perspective de dezvoltare profesionala pe termen lung.

CV-urile se trimit la adresa de email: [email protected]

Contact: 0754059011

Candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu aceştia

Comentează

Pentru a comenta, te rugăm să te autentifici sau să te înregistrezi
Te rugăm să te autentifici sau să te înregistrezi
MAI MULTE ARTICOLE DESPRE:
Bitpress